Deynn, czyli Marita Surma, jest polską blogerką. Zaczynała od tematyki modowej, obecnie razem ze swoim mężem Danielem Majewskim promuje zdrowe odżywianie i regularne treningi. Wzbudza wiele kontrowersji, ponieważ publicznie chwali się wszystkimi wydarzeniami z życia prywatnego.

Para często dzieli się wspólnymi zdjęciami na portalach społecznościowych, filmach na youtube jak i własnymi przemyśleniami na relacjach live. Deynn często chwali się swoimi zmianami na ciele- czy to nowy tatuaż, czy powiększanie biustu, czy powiększanie ust.
Przez cały związek fani mogli śledzić nie tylko ich kryzysy związkowe, wyjazdy zagraniczne, przeprowadzki mieszkalne czy nowe pomysły na życie.
Dość długo o parze było głośno po aferze z młodszą siostrą nad którą podobno znęcali się psychicznie. W odpowiedzi na tą sytuacje para przeprowadziła się na prawie rok do USA. Tam ponownie zaczęli promować zdrowe podejście do życia oraz ukazywali codzienne treningi.

Po dość długim czasie oraz różnych sytuacjach jakie w życiu im się przytrafiły, para postanowiła wrócić do Polski i zamieszkać we Wrocławiu, bo jak wspominają to tutaj właśnie się poznali i to właśnie tutaj też mieszka ważna dla nich osoba- Babcia Daniela.

Czytaj dalej na kolejnej stronie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here