Maja Sablewska wie, jak rozgrzać atmosferę na Instagramie! Gwiazda dodała zdjęcie znad morza. Na zdjęciach pokazuje się w bardzo obcisłym topie, pod który specjalnie nie włożyła stanika. Fotka została zrobiona z myślą o jej nowym partnerze Tomaszu.

Maja Sablewska to pełna charyzmy kobieta jakiej w polskim show-biznesie jeszcze nie było. Stylistka swoją karierę zaczęła jako szefowa fanklubu Natalii Kukulskiej. Następnie czuwała nad projektami takich gwiazd jak: Patrycja Markowska, Kasia Kowalska czy Bartek Wrona. Sablewska zajmowała się wizerunkiem artystów z ugruntowaną pozycją.

Dalszą karierę Mai każdy już zna– kierowanie wizerunkami największych gwiazd estrady, czyli współpraca z Dorotą Rabczewską, Edytą Górniak, Mariną, co w efekcie zapewniło jej fuchę jurorki w pierwszej polskiej edycji X-Factora, aż w końcu definitywne odcięcie się od zawodu menadżera gwiazd.
Obecnie Sablewska jest naczelną stylistką TVN Style, która przez wiele lata wypracowała sobie opinię jednej z najlepiej ubranych Polek. Jej stylizacje nie tylko zachwycają, ale też często szokują.

Zobacz fotki na kolejnej stronie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here