Dziennikarz znany jest z upodobania do pięknych kobiet, zwłaszcza tych młodszych od siebie o przynajmniej dwie dekady. Niestety, Kuba Wojewódzki nie miał do tej pory szczęścia w miłości. Ponad rok temu rozstał się z modelką Renatą Kaczoruk, która po udziale w programie Azja Express zyskała pieszczotliwy przydomek „Żenulka”.

Przez kilka miesięcy 55-latek nie był widywany w towarzystwie kobiet, ale wraz z nastaniem lata jego życie uczuciowe wyraźnie ożyło. Paparazzi przyłapali spoconego Kubę na randce z młodą brunetką na warszawskim Placu Zbawiciela. Kilka dni później dziennikarz zabrał ją na koncert Phila Collinsa.

Jak przystało na miłośnika dobrej muzyki, Wojewódzki nie mógł odpuścić sobie odbywającego się właśnie w Gdyni Open’er Festiwalu, który każdego roku oferuje koncerty „najmodniejszych” gwiazd. Wydarzenie stało się dla dziennikarza okazją do zaprezentowania światu nowej sympatii. Na swój (o dziwo działający!) profil na Instagramie Kuba wrzucił zdjęcie, na którym obejmuje nieco onieśmieloną brunetkę.

Zobacz zdjęcia i ripostę Kuby na kolejnej stronie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here