Każdy, kto chociaż raz oglądał „Królowe życia” na pewno zwrócił szczególną uwagę na jedną z bohaterek tego programu telewizyjnego. Energiczna kobieta, która pomimo głośnego sposobu bycia, jest bardzo wrażliwa i uczuciowa, skradła serca wielu telewidzów. Jej styl, makijaż i sposób bycia sprawia, że trudno o niej zapomnieć. Jednak mało kto wie, że Dagmara Kaźmierska przed operacjami wyglądała zupełnie inaczej niż obecnie.

Dagmara Kaźmierska pochodzi z Kłodzka, do którego po wielu latach życia na obczyźnie wróciła. Lubi przepych oraz luksus, a bez biżuterii i szpilek nie wychodzi z domu.

Charakteryzuje ją mocny makijaż, blond loki, zamiłowanie do futer, stylowych mebli i mercedesów. Poza tym, jest gadatliwa i ma cięty język oraz specyficzne poczucie humoru.

W 2002 roku urodziła syna Conana, którego wychowuje sama.

Przez kilka lat prowadziła agencję towarzyską i została oskarżona m.in. o handel ludźmi. Z powodu działań w zorganizowanej grupie przestępczej siedziała w więzieniu.

Jednak kryminalna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej nie wpłynęła negatywnie na jej karierę medialną. Dużą popularność zyskała poprzez udział w programie „Królowe życia”, który też dał jej spore grono fanów.

Czytaj więcej na kolejnej stronie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here