Ania Wróbel, uczestniczka popularnego telewizyjnego programu stacji TVN, pochwaliła się metamorfozą, którą przeszła. Dziewczyna schudła 9 kg i wygląda naprawdę niesamowicie!

Ania była jedną z uczestniczek „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Niestety, jej małżeństwo nie było udane i ostatecznie rozpadło się przed finałem programu, a ona ponownie została oficjalną singielką. Od tamtej pory w jej życiu oraz sylwetce zaszły widoczne zmiany. Ania nie tylko znalazła nowego partnera, ale również zadbała o swoją formę fizyczną. Zdecydowała się na odpowiednią dietę, dzięki której zmieniła się nie do poznania.

Pierwsze efekty zaczęli zauważać również jej fani. Po niedługim czasie Ania opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie wraz z obszernym wpisem:

„Wiele z Was zauważyło w ostatnim czasie, że udało mi się zrzucić kilka kilogramów 🙂 To dopiero początek mojej przygody ze zdrowym jedzeniem, a już zleciało 9 kg :). (…) Nie ma tu mowy o głodówkach. Od kilku miesięcy jem o wiele więcej, zdrowiej i smaczniej i w końcu zaczęłam gotować (…). Już w pierwszych dniach stosowania diety pozbyłam się wielu dolegliwości zdrowotnych, które dokuczały mi przez dłuższy czas. Cała dieta jest dopasowana do mojego stylu życia, organizmu, zdrowia i preferencji. Pamiętajcie, że jednakowa dieta dla każdego nie istnieje i poprzez korzystanie z popularnych diet często możemy narobić sobie więcej szkód w organizmie. Na ostatnim zdjęciu macie porównanie wcześniej i teraz :)”

– napisała Ania.

Reakcje fanów oraz zdjęcie znajdziesz na następnej stronie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here