Julia Wieniawa opublikowała ostatnio na Instagramie fotografię z krótkiego wypoczynku. Aktorka serialu „Rodzinka.pl” zdenerwowała część fanów. Zarzucili jej, że przerabia swoje fotografie.

Julia Wieniawa to dziewczyna, która w ekspresowym tempie rozwija swoją karierę. Poznaliśmy ją jako Paulę w serialu „Rodzinka.pl”. Potem pojawiła się również w muzyce. Wieniawa, choć ma dopiero 20 lat, może pochwalić się dużą społecznościową wokół swojej osoby. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion użytkowników i ta liczba wciąż rośnie. Nic więc dziwnego, że każde zdjęcie aktorki „Rodzinki.pl” jest szeroko komentowane.

Tym razem aktorka udała się na krótki wypoczynek z którego publikowała sporo zdjęć. Niektórzy fani zachwycali się aktorką, ale zdarzyli się i tacy, którzy skrytykowali ją za ostatnie zdjęcie, do którego pozowała na pomoście. Zwrócili oni uwagę na nienaturalne – ich zdaniem – ciało Julii Wieniawy.

„Jakie dłuuugie nogi wyszły… Czyżby zabawa photoshopem?”,

„Jula, co to za piękny filtr na tych nowych zdjęciach?”,

„Ale Photoshop, przecież widzimy, jak wyglądasz w Rodzince, więc nie wiem, jaki jest sens dodawania takich zdjęć, obłuda”

– pisali na Instagramie.

A Ty co sądzisz? Zdjęcie znajdziesz na następnej stronie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here