Doda dostaje niebezpieczne pogróżki. Treść jednej z wiadomości pokazała za pośrednictwem Instagrama. Jednocześnie poinformowała zaniepokojonych fanów, że sprawę zgłosiła na policję.

Ostatnio o Dodzie było głośno ze względu na procesy sądowe, które – zdaniem dziennikarzy śledczych – prowadzone są w niewłaściwy sposób. Jak wyznała, po przeczytaniu kontrowersyjnego artykułu trafiła do szpitala.

Publikacja informacji o „nieuczciwych procesach” spowodowała falę negatywnych materiałów w sieci na jej temat. Piosenkarka doświadczyła ogromnej krytyki, a niektórzy hejterzy posunęli się nawet do gróźb karalnych. Doda udostępniła publicznie treść jednej z wiadomości, którą dostała na maila. Anonimowy internauta groził piosenkarce…

„Tak się kończy szczucie w necie! (…) Policja już cię namierza, kucharzu” – napisała Doda na Instagramie.

To nie pierwszy raz, kiedy artystka dostaje pogróżki. Jak wyznała przed organizacją koncertu „Artyści przeciw nienawiści”, dostała wiadomość od hejtera, który groził jej atakiem maczetą.

Treść groźby znajdziecie na następnej stronie. Mamy nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni, a anonimowy hejter nie pozostanie bezkarny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here