Światy pop- i pato- „kultury” nie przenikały się tak mocno jeszcze nigdy dotąd. Zapowiadany rozwód Michała Wiśniewskiego z 4 żoną – Dominiką Tajner-Wiśniewską to koniec siedmioletniego związku i jak można wywnioskować z krążących w sieci zdjęć – początek nowej relacji lidera Ich Troje. Rozpad pożycia małżeńskiego uruchomił lawinę wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Jednym z nich było wstawienie przez Michała zdjęcia z patostreamerką Agnes, które następnie muzyk pospiesznie usunął. Niestety tajemnicza szatynka uwieszona na radosnym Michale przyciągnęła uwagę mediów, które szybko odkryły, że Agnieszki próżno szukać na spotkaniach kółka różańcowego.

Na fali zainteresowania swoje „trzy grosze” na jej temat postanowił wtrącić bliski znajomy patologicznej youtuberki. W pełnym zranienia tonie nie mógł powstrzymać się przed naprawdę dosadnymi określeniami.

Czym zajmuje się Agnes? Ja dowiedziałem się po dłuższym czasie, że jest tak zwaną „panią do towarzystwa”. Ja wcześniej jej broniłem, bo w nią wierzyłem. Trochę mi w życiu pomogła, ale bardziej zaszkodziła – zarzekał się „nawrócony” patostreamer w jednej ze swoich relacji.

Ich tragiczna historia jest dowodem na to, że przeciwieństwa się przyciągają. Czasami takie przyciąganie powoduje prawdziwy kataklizm.

Ja jestem człowiekiem emocjonalnym, a ona to „zimna su*a”. W wieku 28 lat umarły w niej resztki człowieczeństwa. Przez dragi, leki i alkohol – tłumaczył zachowanie „koleżanki”. Dałem się jej bić i poniżać. Poza kamerami było gorzej. Kiedy się broniłem, biła jeszcze bardziej – potwierdza tym samym to, co obserwowały dziesiątki tysięcy internautów.

Przypadek patostreamera pokazuje też, że schemat domowej przemocy pozostaje podobny bez względu na to, jaka płeć jest ofiarą.

Więcej na następnej stronie>>>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here