Choć o kryzysie w małżeństwie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej mówiło się od dawna, złożenie pozwu rozwodowego i tak było dużym zaskoczeniem. Nie tylko dla mediów, ale i samej zainteresowanej. We wtorek rano czwarta żona lidera Ich Troje zamieściła w mediach społecznościowych wpis, w którym poinformowała fanów i przyjaciół o przykrej decyzji męża.

Dominika w rozmowach z dziennikarzami zapewnia, że nie spodziewała się takiego obrotu spraw, ma złamane serce i bardzo kocha męża. Internauci stanęli po jej stronie, a ich niechęć do eks Mandaryny da się wyczuć w komentarzach.

Mniej empatii dla Michała ma w sobie jego pierwsza żona, Magda Femme. Poproszona o komentarz „w sprawie pana W.” zażartowała, że powinien wykupić na Gruponie pakiet do Urzędu Stanu Cywilnego.

W piątek Wiśniewski był gościem programu To był rok emitowanego na antenie Telewizji Polskiej. W programie uczestnicy przenoszą się w przeszłość, wspominają stare teledyski i początki kariery.

Na ekranie telebimu w studio pojawił się klip zespołu Ich Troje sprzed dwóch dekad, który powstał do utworu Walczyk bujaj się. Na wideo widzimy Wiśniewskiego w pełnym makijażu i z odjazdową fryzurą. Gospodyni programu nie mogła uwierzyć, że w teledysku występuje ta sama osoba, która siedzi obok niej:

Nie wierzę! – krzyczała Anna Mucha podczas prezentacji.

To jest dowód na to, że to była ostatnia żona i teraz pora na męża – odpowiedział Wiśniewski.

Bawi Was to?

 

Więcej na następnej stronie>>>

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here