Anna Lewandowska udostępniła na Instagramie zdjęcie ze swoją córką Klarą. Dziewczyny wybrały się na spacer, a Ania zadbała o to, by wyglądały niczym siostry, bo ich stylizacje są niemal identyczne.

Anna Lewandowska należy do niekwestionowanych królowych polskiego Instagrama. Profil żony Roberta Lewandowskiego obserwuje już ponad 2,2 mln użytkowników tej platformy. To rekordowa liczba. Od czasu do czasu zdarza się, że Lewandowska podzieli się w sieci zdjęciem swojej prawie 2-letniej już córki Klary. Niestety, do tej pory Ania i Robert nie zdecydowali się pokazać jej twarzy, jednak mimo to każde kolejne zdjęcie z małą Klarą w tle budzi ogromne. I tak też stało się tym razem głównie za sprawą stylizacji zarówno Lewandowskiej, jak i jej córki.

Anna Lewandowska z Klarą w podobnych stylizacjach

Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z Klarą w niemal identycznych stylizacjach. Obie postawiły na czerwoną kurtkę, dżinsowe spodnie oraz również czerwone buty. Wygląda to świetnie. Fani Lewandowskiej w jednej chwili zasypali ją masą słów zachwytu.

Piękne dziewczyny, a kurteczka Klary jest super.

Wyglądacie jak siostry.

Jaka mama, taka córcia. Pięknie wyglądacie – czytamy.

Internauci dostrzegli również, że Klara rośnie jak na drożdżach. I rzeczywiście, naprawdę nie wiemy, kiedy ona tak wyrosła.

View this post on Instagram

Im not going without you … It’s amazing.. .How much this tiny person changed our lives. She taught us peace, even greater love for another human being, me – a person on a short fuse – patience, humility and gratitude .. You know it too right? when after many duties and a sleepless night you see a joyful face of your baby in the morning and everything else is not important? My little life teacher – thank you for having me! I will always teach you to love and respect others 🙌❤ ______________________________ Bez Ciebie nie idę… Niesamowite, ile taka MAŁA istota potrafi wnieść wspaniałych zmian w życie dorosłych ludzi. Nauczyła nas spokoju, jeszcze większej MIŁOŚCI do drugiego człowieka, mnie – osobę w gorącej wodzie kąpanej – uczy cierpliwości, a do tego jeszcze większej pokory, wdzięczności za każde nawet najmniejsze rzeczy i chwile. Też to znacie, kiedy po wielu obowiązkach i nieprzespanej NOCY (🤪) widzicie już z samego rana radosną buźkę Waszej pociechy i wszystko, co złe PRZEMIJA? Moja mała nauczycielko życia – dziękuję, że jesteś! 🙌❤️ Dzielmy się tym co dobre ❤🌞 Dzisiaj taka mała refleksja z rana🙌☕☕☕☕☕☕☕😉 _________________ #positive #annalewandowska #healthyplanbyann

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

 

Więcej na następnej stronie>>>

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here