„To będzie jedna wspaniała noc i każdy będzie miał okazje śpiewać wszystkim dobrze znane piosenki” – czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

Polska Gala Holandia zaplanowana jest na koniec marca. Jak podali organizatorzy, z udziału w evencie postanowił zrezygnować Michał Szpak, który jest jednym z najbardziej charakterystycznych artystów polskiej estrady. Organizatorzy opublikowali informację tydzień temu na Facebooku i podali powód.

„Jest nam bardzo przykro poinformować wszystkich, że Michał Szpak zdecydował, że nie wystąpi 23 marca na evencie Polska Gala Holandia w Rotterdamie w Ahoy. Artysta poinformował, że nie chce występować na scenie z przedstawionymi artystami, ponieważ nie wpisują się w jego wizerunek sceniczny. Jako organizatorzy w ostatnich tygodniach wypróbowaliśmy wszystko co mogliśmy, aby zmienił zdanie, jednak zdecydował, że nie wystąpi. Potwierdzenie decyzji o jego niewystąpieniu otrzymaliśmy od jego menadżera” – czytamy na Facebooku.

Michał Szpak zapowiedział, że nie wystąpi, dlatego na Polskiej Gali w Holandii zamiast Michała Szpaka wystąpi zespół…

Opublikowany przez Polska Gala Holandia Wtorek, 5 marca 2019

„Po ogłoszeniu, że Michał Szpak nie pojawi się, mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów disco polo. Jesteśmy szczęśliwi, że After Party mimo krótkiego czasu zdecydował się dołączyć do nas” – pocieszyli organizatorzy, którym udało się zapełnić lukę.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here