Królowa Elżbieta zorganizowała przyjęcie z okazji 50. rocznicy nadania Karolowi tytułu księcia Walii. W wydarzeniu wzięły udział Kate i Meghan. Księżne ewidentnie się unikały.

Termin porodu dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego zbliża się wielkimi krokami. Pomimo zaawansowanej ciąży księżna nie zwalnia tempa. Nieustannie towarzyszy ukochanemu podczas ważnych wyjść.

Meghan Markle i księżna Kate spotkały się w pałacu Buckingham

We wtorek odbyła się uroczystość z okazji 50. rocznicy nadania Karolowi tytułu księcia Walii. Z tej okazji wszyscy członkowie rodziny królewskiej zjawili się na zaproszenie królowej w pałacu Buckingham. Nie zabrakło ciężarnej Meghan z księciem Harrym, a także księżnej Kate wraz z Williamem.

Markle zachwyciła stylizacją. Specjalnie na tę okazję założyła wartą 900 funtów złotą suknię projektu Amanda Wakeley. Do tego dobrała jasny płaszcz autorstwa Wilbur i Gussie, szpilki Paula Andrew i kopertówkę w odcieniu pudrowego różu.

Kate postawiła zaś na dopasowaną, zwiewną, miętową sukienkę z bufiastymi rękawami. Dopełnieniem stylizacji były kremowe szpilki i niewielka, srebrna kopertówka.

Co ciekawe, na większości zdjęć z wydarzenia widzimy Kate i Meghan osobno. Sądząc po fotografiach, księżne się unikały i zdawały się nie zwracać na siebie uwagi. Jest tylko jedno zdjęcie, na którym widzimy Middleton i Markle razem. Zabawne jest jednak to, że księżne stoją daleko od siebie i rozdzielają ich Harry i William.

Swoją drogą to pierwszy raz od czasu Bożego Narodzenia, kiedy Meghan i Kate pokazały się publicznie razem. Coś nam się zdaje, że zdjęcia z wtorkowego wydarzenia nie uciszą plotek o ich konflikcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here