„Taniec z Gwiazdami”. Jurorzy nie szczędzili słów krytyki po występie Justyny Żyły, która zatańczyła w parze z Tomaszem Barańskim. Partner byłej żony skoczka zabrał na Instagramie głos, publikując wymowny komentarz ich fanki.

 

Występ Justyny Żyły i Tomasza Barańskiego w „Tańcu z Gwiazdami” odbił się mediach szerokim echem. Wszystko za sprawą bezlitosnej krytyki ze strony Iwony Pavlović i Andrzeja Grabowskiego.

Tańczyłaś jak przedszkolak, słowo „tańczyłaś” to za dużo. To był występ i myślę, że znasz tą nomenklaturę swoją (byłą), to był taki mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Pozostaje ci walka o SMS-y. Masakra – zagrzmiała „Czarna mamba”.

Wszelki granice przekroczył natomiast Grabowski, który zamiast tradycyjnego komentarza, postanowił wygłosić „wiersz” nawiązujący do życia prywatnego celebrytki.

Justyna Żyła, uważaj, abyś w następnym odcinku nie była była… – wyrecytował dumny z siebie.

Widzowie nie kryli oburzenia. Sami zainteresowani natomiast do tej pory nie skomentowali wprost całej sprawy. Co o sytuacji tej myśli Tomasz Barański możemy wnioskować po komentarzu jednej ze swoich fanek, który tancerz zamieścił na swoim profilu na Instagramie.

„Taniec z Gwiazdami”. Tomasz Barański po występie z Justyną Żyłą

Czy tylko według mnie zachowanie Iwony było mega podłe? Ja rozumiem, Justyna dużo błędów w życiu popełniła, ale, kurczę, nikt nie zasłużył, żeby aż tak go poniżyć na oczach całej Polski! To był czysty hejt – alarmowała internautka.

Więcej na następnej stronie>>>

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here