Niejeden marzy o spotkaniu ze swoim ulubionym celebrytą. Nic więc dziwnego, że restauracje gwiazd mają w ostatnim czasie spore ‚branie’. Chcielibyście wybrać się do któregoś z lokali Gessler? A może wolelibyście odwiedzić restaurację Piotra Adamczyka? Sprawdziliśmy dla was ceny.

Magda Gessler
Magda Gessler to królowa polskich restauracji. Swoim nazwiskiem za sprawą programu ‚Kuchenne rewolucje’ firmuje setki lokali, natomiast swoich (na własność) ma kilka. Wśród najpopularniejszych znajdują się przede wszystkim ‚U Fukiera’ i ‚Ale Gloria’.

Ostatnio głośno było o tradycyjnych pączkach restauratorki. Wszytko za sprawą ich ceny – za jedną sztukę w lokalu Gessler trzeba zapłacić aż 9 złotych. To sporo kwota. Sprawdziliśmy więc, jak mają się ceny innych dań w restauracjach gwiazdy TVN.

I tak „U Fukiera” zjemy m.in. zupę gulaszową węgierską za 32 złote i kaczkę po polsku za 95 złotych.

Pyszna, sezonowa zupa z młodej botwiny z koprem. Podajemy z jajkiem w koszulce i wiejską, kwaśną śmietaną.

Opublikowany przez Restauracja U Fukiera Wtorek, 22 maja 2018

Nasza specjalność! Udziec jagnięcy pieczony w zaprawie z rozmarynu i tymianku oraz białego wina Aldor.

Opublikowany przez Restauracja U Fukiera Czwartek, 26 kwietnia 2018

W restauracji ‚Ale Gloria’ ceny wcale nie wydają się być niższe. Za przystawkę, carpaccio z kaczej piersi wśród młodych sałat zapłacimy 44 złote, za barszcz biały 26 złotych, natomiast stek z polędwicy argentyńskiej kosztuje aż 119 złotych.

Rozpływające się w ustach oraz niezwykle soczyste .🧡Żeberka cielęce z frytkami z batatów i fasolką szparagową polecają się na dzisiejszy obiad bądź kolację🍃🍴🍷Do zobaczenia! 🍓

Opublikowany przez Restauracja AleGloria Czwartek, 15 listopada 2018

Więcej na następnej stronie>>>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here