Oscary 2019. Joanna Kulig nie mogła przepuścić tej niezwykłej okazji. Aktorka pojawiła się na rozdaniu statuetek Amerykańskiej Akademii Filmowej i oczywiście zadała szyku.

Oscary 2019 z pewnością zapiszą się na kartach polskiej kinematografii. Wszystko to za sprawą faktu, że „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego została nominowana do zdobycia tegorocznej nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej w aż trzech kategoriach . Na uroczystej gali nie mogło więc zabraknąć osób odpowiedzialnych za ten niekwestionowany sukces filmu.

Wielu jednak zastanawiało się, czy na Oscarach zobaczymy Joannę Kulig, odtwórczynię głównej roli w „Zimnej wojnie”. Dodajmy, że aktorka zaledwie kilka dni temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Okazuje się jednak, że takiej okazji, jak hollywoodzkie święto filmu, nie mogła po prostu sobie odpuścić.

Oscary 2019. Joanna Kulig na rozdaniu nagród
Joanna Kulig na tę okazję wybrała klasyczną, czarną suknię z odsłoniętymi ramionami, do której dobrała również czarną narzutkę. Trzeba przyznać, że wyglądała niezwykle szykownie. Elegancji dodała również stylowa fryzura, dzięki której Joasia prezentowała się niczym bogini. Naszą uwagę zwrócił także makijaż aktorki. Był wprost perfekcyjny. Zgodzicie się?

Przypomnijmy, że to pierwsze publiczne wyjście Joasi od czasu porodu, a młoda mama na najnowszych zdjęciach po prostu promienieje. Rozpiera nas duma, że w samym sercu Hollywood reprezentuje nas tak zjawiskowa kobieta, jaką jest Joanna Kulig.

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here