Andrzej Piaseczny nieczęsto opowiada o życiu prywatnym.

O życiu prywatnym Andrzeja Piasecznego wiemy niewiele. Artysta rzadko i niechętnie wypowiada się na ten temat. Swego czasu przypisywano mu romans z Michałem Pirógiem. A przynajmniej tak twierdził tancerz. Jednak Piasek nigdy nie przyznał się do ich bliskiej relacji.

Andrzej Piaseczny o związku

Nie jestem człowiekiem samotnym. Nie jestem jednoosobową komórką społeczną – powiedział tajemniczo.

Po chwili dodał też, że nie jest zwolennikiem szybkich romansów, a poważnych relacji ma na swoim koncie niewiele. Jego najdłuższy związek trwał ok 5 lat. Dziennikarz nie powstrzymał się też od zadania pytania o ślubne plany. Co na to Piasek? Czy widzi siebie na ślubnym kobiercu? Okazuje się, że gwiazdor myśli nie tylko o tym, aby powiedzieć sakramentalne „tak”, ale i o dziecku.

Myślę, że byłbym bardzo wzruszony, gdyby mi się to zdarzyło w życiu. Miałem też takie myśli, kiedy chciałem mieć dziecko. Tylko przestraszyłem się wychowania

Podczas wywiadu Piaseczny opowiedział też o latających biustonoszach podczas koncertu. Wyznał, że nie jest przyjemne, kiedy na scenę wpada czyjaś bielizna.

To w ogóle nie jest przyjemne. Może dla fetyszysty. Na mnie to w ogóle nie robiło wrażenia. Ale może powinienem odczuwać to bardziej? Gdy dziś sobie myślę o tamtych czasach, to nawet niekiedy ze złością: Ku…, ile rzeczy mnie ominęło

No cóż…pozostało nam życzyć Piaskowi miłości i mniej biustonoszy na scenie. Widzicie go w roli ojca?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here