Nie jest tajemnicą, że zarobki gwiazd różnią się od zarobków ‚przeciętnego Kowalskiego’. Intratne kontrakty, tysiące za dzień gry na planie… Kto zgarnia najwięcej za swoją pracę? Który artysta ceni się wysoko?

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa od jakiegoś czasu jest mocno rozchwytywana. Bierze udział w licznych kampaniach oraz gra w serialu ‚Rodzinka.pl’. ‚Super Express’ donosi, że piosenkarka właśnie przedłużyła kontakt ze znana marką obuwniczą, dzięki czemu zarobi prawdopodobnie aż pół miliona złotych.

Niemałe pieniądze Wieniawa dostane też, grając w nowym serialu – ‚Zawsze warto’. Za jeden dzień zdjęciowy trafi do niej aż 5 tys. złotych, a że gra tam główną rolę, to na planie będzie naprawdę często.

Do tego dochodzi rola w ‚Rodzince.pl’ i wyjścia na ścianki. Za tę ostatnią usługę wokalistka życzy sobie nawet 15 tys. złotych. Nie trudno policzyć, że wszytko to może w ciągu roku może uzbierać się w… milion.

Według wyliczeń tabloidu w 2018 roku Wieniawa zarobiła prawdopodobnie około 800 tys. złotych. Całkiem nieźle, jak na tak młodą aktorkę.

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek również nie może narzekać na niskie zarobki. W zeszłym roku zarobiła prawdopodobnie nawet 5 mln złotych.

Jak nieoficjalnie dowiedziało się ‚Party.pl’ Rozenek za podpisanie kontraktu ze znaną marka kosmetyczną dostała aż 1,5 mln złotych. Do tego dochodzą jeszcze zarobki za social media i inne projekty, takie jak choćby publikacja książki.

Za jeden sponsorowany post na Instagramie, a ‚Perfekcyjna’ publikuje ich wiele, dostaje od 10 do 20 tys. złotych.

Rozenek pojawiła się w licznych programach telewizyjnych w TVN. ”Perfekcyjna pani domu”, ”Azja Express”, ”Iron Majdan”, ”Projekt Lady”.  Ile jej tam za to płacą? Magazyn ”Party” podliczył – za ”Iron Majdan” Rozenek i jej mąż Radosław Majdan dostali 200 tys. złotych – czyli po 20 tys. za odcinek. Znowu można im tylko pozazdrościć.

Małgorzata Socha
Według doniesień ‚Super Expressu’ Małgorzata Socha nie może narzekać na niskie zarobki. Za dzień pracy na planie zgarnia 7,5 tys. złotych. A za pojawienie się na otwarciu butiku ma dostawać nawet 8 tys. złotych.

Więcej na następnej stronie>>>

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here