Joanna Kulig urodziła! „Super Express” podaje, że aktorka i jej mąż, Maciej Bochniak, zostali rodzicami.

Joanna Kulig została mamą. Na tę wiadomość czekaliśmy od miesięcy. Aktorka od jakiegoś czasu przebywa w klinice w Kalifornii. Gwiazda, pomimo zaawansowanej ciąży, przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, aby promować film „Zimna wojna”, w którym zagrała. Joanna planowała też pojawić się na gali rozdania Oscarów. Przypomnijmy, że dzieło Pawła Pawlikowskiego jest nominowane w trzech kategoriach.

Tabloid podaje, że Joanna została mamą już kilka dni temu.

Joasia urodziła kilka dni temu – potwierdza informacje Piotr Dzięcioł (69 l.), producent filmowy, który przebywa w Los Angeles.

Niestety, póki co nie znamy płci dziecka

Joanna Kulig – poród

Od dawna było wiadomo, że Joanna urodzi swoje pierwsze dziecko w Stanach Zjednoczonych. Sporo mówiło się o szpitalu, na jaki zdecydowała się aktorka. Dziecko Kulig prawdopodobnie przyszło na świat w klinice gwiazd, w którym poród kosztuje około 100 tysięcy złotych. Zapewnia on wszelkie luksusy matkom, w tym usługi kosmetyczki, manikiurzystki i fryzjera. Kobiety mają do dyspozycji specjalne apartamenty w standardzie deluxe z wygodnym łóżkiem oraz garderobą. Do tego każdy pokój wyposażony jest w dużą wannę, telewizor, zaopatrzoną lodówkę.

Brzmi nieźle.

Pewne jest, że pociecha gwiazdy będzie miała podwójne obywatelstwo, na czym szczególnie zależało Kulig.

Joasia uznała, że skoro ma zostać aż do ceremonii wręczenia Oscarów, która będzie pod koniec lutego, to nie ma sensu wracać do Polski tylko na poród. A urodzenie dziecka w Ameryce ułatwi potem uzyskanie obywatelstwa amerykańskiego, co otwiera możliwości studiów i pracy – zdradziła znajoma aktorki.

Ciekawe jednak, czy w tej sytuacji Kulig pojawi się w najbliższą niedzielę w Dolby Theatre.

Gratulujemy i czekamy na pierwsze zdjęcie maluszka!

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here