Już wkrótce Justyna Żyła po raz pierwszy weźmie udział w rozrywkowym show! Była żona Piotra Żyły została zaproszona do programu Polsatu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Już wiadomo, że 31-latka nie zatańczy ze Stefano Terrazzino, a jej partnerem będzie Tomasz Barański! Na Instagramie Żyły pojawiło się nowe zdjęcie, jednak nie z parkietu, a z kulinarnej sesji. Uwagę zwraca jej nowy tatuaż! Czy Justyna zrobiła go dla Piotrka?

Justyna Żyła ma tatuaż 

Justyna Żyła do show-biznesu weszła za sprawą głośnego rozwodu z Piotrem Żyłą. 31-latka na początku zeszłego roku poinformowała fanów i media o niewierności skoczka i jego odejściu do innej kobiety. Małżeństwo od lat uchodziło za idealne, wobec czego zdrada Piotra Żyły zszokowała opinię publiczną.  Skoczek zaprzeczył wiadomościom o zdradzie, na co Justyna odpowiedziała rozbieranymi zdjęciami w „Playboyu”. O odważnej sesji zdjęciowej zatytułowanej „Góralu, czy ci nie żal?” mówiło pół Polski. Justyna powiedziała w wywiadzie o Piotrze:

Zawsze będę go podziwiać. Znam go pół życia i wiem, ile włożył pracy, żeby dotrzeć do miejsca, w którym znajduje się dziś, ile go to wszystko kosztowało – przyznała w Playboyu.

Choć małżeństwa nie udało się uratować, Justyna i Piotr dziś przyjaźnią się ze sobą. Para dzieli się obowiązkami rodzicielskimi. Justyna i Piotr są rodzicami: Kuby i Karolinki. Wydaje się, że 31-latka już pogodziła się ze stratą ukochanego. Jednak najnowszy tatuaż, który wykonała sobie na ręku może świadczyć o czymś innym… Była żona skoczka wytatuowała sobie symbol nieskończoności, pióro i napis „Love”, czyli miłość. Czy wciąż tęskni za Piotrem?

Już za chwilkę, momencik, zapowiedź sesji kulinarnej – napisała na Instagramie i pochwaliła się nowym tatuażem.

Pasją 31-latki od wielu lat jest gotowanie. Gwiazda prowadzi swój kanał na YouTubie „uwaŻyła” poświęcony kuchni. Również jej Instagram pełen jest zdjęć smakołyków. Jak Justynie uda się pogodzić gotowanie z tańczeniem? Wszystko okaże się po 1 marca, po pierwszym odcinku „Tańca z Gwiazdami”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here