Karolina Ferenstein-Krasko i Piotr Kraśko zamieszkają w apartamencie przy ulicy Złotej 44.

Złota 44 to jeden z najbardziej prestiżowych budynków mieszkalnych w Warszawie. Średnia cena za metr kwadratowy apartamentu wynosi tam aż 28 tysięcy złotych. Mieszkają tam między innymi Joanna Krupa czy też Anna i Robert Lewandowscy.

Jak się okazuje, do tego grona dołączy Piotr Kraśko z żoną Karoliną, czym ta pochwaliła się na Instagramie.

Schody do nieba. 52. piętro z widokiem na całą Warszawę. Wyżej już się wejść nie dało – napisała w poście Ferenstein-Kraśko.

W komentarzach nie brakuje zachwytów.

Jedno z moich nierealnych marzeń. Fajnie, że są tacy, co mogą spełniać swoje marzenia.

Mieszkać w takim miejscu…

Takie mieszkanie, z takim widokiem… Jak tylko wygram w EuroJackpot to będziemy sąsiadkami – czytamy.

Wcale nie dziwimy się powyższym opiniom. Właściciele apartamentów No. 44 w cenie otrzymują opiekę concierge’a, który czuwa nad komfortem ich życia, ale również nieograniczony dostęp do piętra sportowo-rekreacyjnego z 25-metrowym basenem, siłownią, sauną, spa, salą kinową i symulatorem do gry w golfa. Mieszkańcy mają do dyspozycji w sumie 1800 m kw. powierzchni, w tym również letni taras i całoroczne jacuzzi.

Wybór Złotej 44 był podyktowany w dużej mierze względami praktycznymi. Piętro sportowo-rekreacyjne budynku, gdzie będę miał do dyspozycji m.in.: pełnowymiarowy basen, siłownię czy gabinety masażu, pozwoli mi w dowolnej chwili w kameralnych warunkach uzupełnić swój program treningowy – skomentował swego czasu Robert Lewandowski.

A wy chcielibyście zamieszkać w takim miejscu?

 

Chcecie zobaczyć jak mieszka Piotr Kraśko? Zdjęcia na następnej stronie.>>>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here