Justyna Żyła w listopadzie 2018 roku rozwiodła się z Piotrem Żyłą. Media donosiły, że skoczek i celebrytka spierali się o to, kto przejmie ich dom w Wiśle-Kopydle. Ostatecznie posiadłość zachowała Justyna Żyła i jej dzieci. Zobaczcie, jak tam teraz mieszkają.

Dom Justyny Żyły
W trakcie rozwodu Justyny i Piotra Żyłów jednym z przedmiotów sporu był dom położony w Wiśle-Kopydle. Media donosiły, iż Justyna Żyła uważała, że dom należy się jej, bo został wybudowany na ziemi, którą dostała od rodziców.

Skoczek chciał natomiast, by ex żona spłaciła wkład finansowy, jaki włożył w budowę domu. Ta jednak na to się nie godziła.

Żyłowie mogli więc sprzedać dom i podzielić się gotówką. Ostatecznie jednak do tego nie doszło, a nieruchomość warta około milion złotych trafia do Justyny Żyły.

 

Salon

Justyna Żyła nie wpuściła do swojego domu kamer telewizyjnych, jednak sama na Instagramie często chwali się, jak mieszka. Celebrytka najczęściej pokazuje wnętrze salonu. To prawdopodobnie największe pomieszczenie w domu. Wnętrze jest jasne i bardzo przestronne. Nie brak tu kwiatów i uroczych dodatków.

 

 

Więcej zdjęć pokoju córki na następnej stronie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here