Krzysztof Rutkowski wzbudzał w ostatnich miesiącach naprawdę spore kontrowersje. Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od jego rzekomego romansu z Dominiką Zasiewską, znaną z programu Kuby Wojewódzkiego. Co ciekawe, Rutkowski miał być wówczas w szczęśliwym narzeczeństwie z Mają Plich.

Wodzianka sukcesywnie publikowała w sieci kulisy ich „związku”, w tym wspólne zdjęcia czy pikantne SMS-y. Detektyw do zarzucanej mu zdrady się nie przyznał, a Maja mimo wszystko przygarnęła ukochanego do domu.

Zobacz również: Wodzianka opublikowała zdjęcie z Rutkowskim i potwierdziła, że mieli romans: „MIAŁ JĄ ZOSTAWIĆ I OŻENIĆ SIĘ ZE MNĄ”

Zasiewska zdradza kulisy związku z Rutkowskim: „Krzysztof oddał Mai zaliczkę na ślub! Powiedział: „WEŹ GO Z KIM CHCESZ!”

Znajomi Wodzianki potwierdzają jej związek z Rutkowskim: „Odwiedzali nas jako para”

Od głośnego skandalu minęło już kilka tygodni, lecz Krzysztof i Maja co pewien czas publikują w sieci zdjęcia lub wpisy, które ponownie wzbudzają wokół nich trochę szumu. Niedawno Plich w odpowiedzi na jeden z komentarzy internautów pod swoim wpisem wyznała, że wraz z Krzysztofem są już po ślubie, a ona jest w ciąży. Wpis jednak szybko zniknął z sieci.

Sprawę postanowiła skomentować sama Wodzianka, twierdząc, że jeżeli to prawda, to Maja musiałaby zajść w ciążę wtedy, gdy „byli z Krzyśkiem najszczęśliwsi”.

Plotki na temat rzekomej ciąży Mai podsyca fakt, iż żona(?) detektywa pochwaliła się niedawno zdjęciem, na którym trzyma w objęciach małe dziecko, ubrane w kamizelkę z napisem „Rutkowski patrol”. Po jakimś czasie fotografia ta również zniknęła z jej profilu.

Z kolei, już następnego dnia Rutkowski udostępnił na Instagramie zdjęcie, na którym wychodzi ze sklepu, trzymając… pampersy!

Co więcej, na jeden z komentarzy internautów, że dla małego dziecka detektyw powinien wybrać mniejszy rozmiar pieluch, ten odpowiedział:

Przecież trzy miesiące też będzie miała!

Do rozmowy włączyła się również Maja.

Na szczęście drugie opakowanie w rozmiarze 1

– napisała.

Dzisiaj z kolei, Plich dodała na swoim Instagramie wymowne zdjęcie, które sugeruje, że razem z Rutkowskim rzeczywiście spodziewają się drugiego dziecka

(czytaj dalej na następnej stronie)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here