Konflikt między Dorotą Rabczewską a Edytą Górniak w ostatnim czasie zdaje się przybierać na sile. Wszystko za sprawą odmowy Górniak udziału w koncercie zaaranżowanym przez Dodę.

Zobacz: Górniak odpowiedziała na zaproszenie Dody: „Kreowanie siebie na bohatera”

„Artyści przeciw nienawiści”: Doda skomentowała odmowę Górniak

Z pewnością wielu osobom wydaje się, że to właśnie Dorota rozpoczęła tę medialną przepychankę, gdyż od początku swojej kariery słynęła z ostrych wypowiedzi, budząc tym samym kontrowersje. Okazuje się jednak, że to wcale nie Rabczewska, ale Górniak zaatakowała jako pierwsza.

Edyta zrobiła to m.in. w 2007 roku, krytykując piosenkę Dody w programie Jak oni śpiewają?.

O Boże, ależ ta piosenka jest durna. Dobrze tylko, że nie zaśpiewałaś jej z tą manierą, z jaką śpiewa Doda

– wyznała wówczas.

Nie był to jednak jej pierwszy złośliwy komentarz pod adresem Doroty. Fani Dody, w związku z zamieszaniem wokół koncertu Artyści przeciw nienawiści, postanowili wypomnieć Górniak, kto tak naprawdę rozpoczął ich wojnę.

Kiedy Edyta w jednym ze swoich live’ów na Instagramie wprost zarzuciła Rabczewskiej, że cały event został zorganizowany tylko po to, by ta mogła naprawić swój wizerunek, w sieci ponownie wybuchła burza na temat ich wieloletniego konfliktu.

Zobacz: Górniak wbija szpilę Dodzie: „Nie przemówił do mnie filmik z toalety”

 

Do mediów trafiło niedawno nagranie, które jest idealnym dowodem na to, że to Górniak jako pierwsza pozwoliła sobie na kąśliwą uwagę pod adresem Dody. Chodzi tutaj dokładnie o fragment programu Kuby Wojewódzkiego z 2005 roku, kiedy to gościem jednego z odcinków była właśnie Edyta:

(czytaj dalej na następnej stronie)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here