Ostatnio głośno jest, niestety w nie najlepszym kontekście, o Danielu M., synu popularnego gwiazdora disco polo. Wszystko zaczęło się od jego rozstania z żoną, z którą wziął ślub zaledwie kilka miesięcy temu i z którą spodziewa się dziecka.

Zobacz: Syn Zenona Martyniuka wziął ślub!

Syn króla disco polo zdradza płeć i oryginalne imię dla swojego dziecka!

Po wybuchu medialnej afery 29-latek zaczął niepochlebnie wypowiadać się o partnerce, twierdząc m.in., że Ewelina „jest nimfomanką”. Co więcej, pod koniec grudnia Daniel miał wszcząć awanturę i nie wpuścić do domu ciężarnej żony, a jakby tego było mało, podczas interwencji policja znalazła ponoć przy nim marihuanę.

Zobacz: Syn Zenka Martyniuka został aresztowany. Awanturował się z żoną!

Poźniej było tylko gorzej…

Zobacz: Daniel M. komentuje awanturę z żoną. Twierdzi, że został zmuszony do małżeństwa!

Mężczyzna chyba polubił zamieszanie wokół swojej osoby, bo stale podsyca zainteresowanie mediów. Zaczął m.in. nagrywać filmiki na InstaStory, w których chętnie opowiada internautom o swoim życiu prywatnym i często w wulgarny sposób wypowiada się na temat swojej żony. Ostatnio obraził też policję z Białegostoku i zapowiedział, że nie zamierza rezygnować z używek. Kolejne nagranie na Instagramie, Daniel znów postanowił zadedykować swojej partnerce, kierując pod jej adresem wiele nieprzyjemnych słów:

Gówniara osiemnastoletnia złapała mnie na dziecko, balowała ze mną, a teraz jej wszystko nie pasuje. Wypad do swoich Rusocic, gówniaro

Po kilku minutach syn króla disco polo skasował nagranie, jednak zapomniał o tym, że w sieci nic nie ginie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here