Syn Zenona Martyniuka po ostatnich kontrowersjach z jego udziałem, postanowił zabrać głos za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem, oskarżany o przemoc rodzinną mężczyzna zasugerował internautom, że żona… wrobiła go w dziecko, a ponadto zarzucił zarówno jej, jak i teściowej, że został zmuszony do ślubu.

Kilka dni temu lokalne media podały, że 28-letni Daniel, pod wypływem alkoholu miał nie chcieć wpuścić ciężarnej partnerki do domu, a później wdać się z nią w awanturę. Mało tego, serwis poranny.pl poinformował, że w całej sprawie interweniowała policja, która w mieszkaniu syna gwiazdy disco polo znalazła narkotyki.

Zobacz: Syn Zenka Martyniuka został aresztowany. Awanturował się z żoną

Tym razem Daniel M. postanowił skomentować całą sprawę i na swoim profilu na Facebooku opublikował wpis, w którym zarzuca żonie Ewelinie i jej matce liczne manipulacje. Syn piosenkarza twierdzi, że ślub wziął z przymusu i… pod groźbą teściowej!

Czego to człowiek nie wymyśli dla pieniędzy (…) Ewelina nosiła plastry antykoncepcyjne, przestała je nosić i zaszła w ciążę. I w tym momencie nasz związek przestał istnieć, było to już 7 miesięcy temu. Została zmuszona do ślubu przez matkę i babcię, bo co ludzie powiedzą na wsi w Russocicach, panna z dzieckiem na ślubie. Od jej matki usłyszałem, że mnie zniszczy, co teraz skrupulatnie robi

– napisał Daniel M.

Syn Zenona Martyniuka zapewnił również, że ostatnia rzekoma awantura z żoną, którą opisały lokalne media, jest jedynie wymysłem jej matki. 28-latek wyznał także, że nie życzy sobie aby zarzucano mu picie alkoholu, ponieważ jest abstynentem.

Jednak to nie wszystko, co miał do powiedzenia mężczyzna…

(czytaj dalej na następnej stronie)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here