Pamiętacie, jak w zeszłym roku Łukasz Jakóbiak ogłosił, że pojawi się w znanym programie The Ellen DeGeneres Show? Twórca formatu 20m² najpierw opublikował zdjęcie z DeGeneres, a później fragment nagrania, na którym widać, jak Ellen przeprowadza z nim wywiad.

Szybko się jednak okazało, że wszystko to było jedynie starannie, co trzeba przyznać, wyreżyserowaną przez Jakóbiaka „wizualizacją”. YouTuber twierdził, że spotkanie z Ellen DeGeneres jest jego marzeniem, a udawanie, że wylądował na jej kanapie miało spowodować, że w końcu faktycznie trafi do amerykańskiego show.

Fot.: Łukasz Jakóbiak „20m2”

Teraz tę groteskową sytuację sprzed roku wykorzystał sam Netflix Polska. Platforma rozpoczęła właśnie promocję nowego stand-upu Ellen DeGeneres Relatable, wydając spot opatrzony sarkastycznym tytułem:

Na szczęście już nikt nie musi wizualizować Ellen

Co ciekawe, Netflix zatrudnił do reklamy tę samą aktorkę, która rok temu na prośbę polskiego youtubera udawała prowadzącą znany talk-show.

Na nagraniu sobowtór Ellen DeGeneres opowiada po angielsku mało śmieszny żart, a na widowni są jedynie postaci z kartonów. W pewnym momencie, gdy z ust aktorki słychać zdanie, że „nikt w to nie uwierzy”, wisienką na torcie jest złośliwy komentarz, który pada zza kulis:

Musimy wizualizować mocniej!

Premiera stand-upu Ellen DeGeneres miała miejsce 18 grudnia, a na platformie udostępnione są już dwa odcinki.

Koniecznie zobaczcie oficjalny zwiastun programu wyśmiewający Łukasza Jakóbiaka…

(wideo na następnej stronie)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here