Od kilku tygodni temat ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan nie cichnie w mediach. Sama zainteresowana oraz jej mąż, Radosław Majdan, długo milczeli na ten temat, aż do teraz.

Odkąd w jednym z odcinków Iron Majdan para zwierzyła się, że pragnie mieć wspólne dziecko, fani zaczęli bacznie obserwować brzuszek Gosi. Dodatkowo, plotki o powiększeniu się rodziny Majdanów, podsyciły zdjęcia zrobione im pod jedną z klinik leczenia niepłodności.

Zobacz: Małgorzata Rozenek w ciąży?! Fani już gratulują

Nie jest żadną tajemnicą, że synowie Małgosi z poprzedniego związku z Jackiem Rozenkiem, urodzili się dzięki metodzie in vitro, dlatego o swoje trzecie dziecko celebrytka również stara się przy pomocy zapłodnienia pozaustrojowego.

Teraz „Perfekcyjna” postanowiła ukrócić wszelkie domysły na temat jej rzekomej trzeciej ciąży i w szczerej rozmowie z Bartkiem Węglarczykiem wyjawiła całą prawdę. Po pytaniu dziennikarza o to, czy będzie drugi sezon Iron Majdan, gwiazda szczerze odpowiedziała, że ten projekt musiał zostać przesunięty, właśnie z powodu ich prywatnych planów:

(czytaj dalej na następnej stronie)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here