Wszystko wskazuje na to, że publiczne „przepychanki” z mężem niezwykle opłaciły się Justynie Żyle. Celebrytka już niedługo zadebiutuje w roli prowadzącej własny program telewizyjny pt. Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta. Co ciekawe, jej zadaniem będzie… godzenie skłóconych ze sobą par. W swoim najnowszym poście promującym show, Justyna po raz kolejny postanowiła sięgnąć do swojej przeszłości, jednak tym razem nie zaatakowała Piotra, ale… jego ojca.

Była żona skoczka przedstawiła swojego teścia w bardzo niekorzystnym świetle, zarzucając mu, że ten nie wspierał syna, poniżał go i nie wierzył w jego sukcesy sportowe.

Zawsze to robiłam – wspierałam męża, dopingowałam, motywowałam… Nawet wtedy, kiedy jego najbliższa osoba, jaką jest rodzic, ojciec, mówił mu „nie nadajesz się, nie umiesz skakać”. Stając w obronie najbliższej mi osoby nie rozmawiałam z teściem dobre dwa miesiące. W końcu ma tę swoją galerię pucharów Piotrka

– wyznała wprost Justyna Żyła.

Kobieta zasugerowała również, że jej były teść był nie tylko złym ojcem, ale też dziadkiem:

Szkoda, że moje dzieci mają tylko jednych dziadków. Piotr jest i będzie dla mnie i dzieci najważniejszą osoba na świecie

Póki co internauci nie mieli możliwości zareagować na ten emocjonalny wpis, ponieważ Żyła wyłączyła możliwość jego komentowania.

Myślicie, że kobieta kiedykolwiek skończy z wyjawianiem tak intymnych szczegółów z życia rodzinnego?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Rusza …Mój pierwszy program 🤦‍♀️czekam na hejty ,buziaki activfamilly….tak na mężu dzieki niemu bez niego (specjalnie nie ma przecinkow )góralka na klatę przyjmie weźmie wszytko ..ok wezmę zawsze to robiłam,wspierałam męża,dopingowałam,motywowałam…nawet wtedy kiedy jego najbliższa osoba jaka jest rodzic ..ojciec ..mówił nie nadajesz się nie umiesz skakać ,stając w obronie najbliższej mi Osoby …nie rozmawiałam z teściem dobre dwa miesiące .w końcu ma ta swoje swoją galerie pucharów Piotrka ok ale sa ludzie równi równiejsi i szkoda ze moje dzieci maja tylko jednych dziadków Piotr jest i będzie dla mnie i dzieci najważniejsza osoba na świecie ..Jest mi naprawdę przykro czytając komentarze posty i artykuły ,zmienił partnerkę lepiej skacze 😔dobrej nocy .Nie wszytko jest takie kolorowe jak by miało byc a szkoda .

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here