Wiosną, po 11 latach do Polski powróci popularny reality-show Big Brother. W czasie, kiedy w naszym kraju program nie był produkowany, Polacy chętnie brali udział w zagranicznych odsłonach formatu.

Największą furorę w 19. edycji brytyjskiego Big Brothera zrobił właśnie nasz rodak – Tomasz Wania. Uśmiechnięty, w makijażu, błyszczącej sukience, z wachlarzem i imponującymi „pazurami” – tak oto Polak wkroczył do największego show w Wielkiej Brytanii i zwrócił uwagę publiczności nie tylko swoim kontrowersyjnym wyglądem, ale również ekspresyjnym zachowaniem

Mężczyzna określający siebie jako osobę „płynną płciowo”, szybko zaskarbił sobie sympatię widzów. Wygraną w programie chciał przeznaczyć na możliwość zdobycia brytyjskiego obywatelstwa, jednak odpadł jako 10., zajmując siódme miejsce.

Barwna osobowość Tomasza sprawiła, że nawet po programie mężczyzna robi spore zamieszanie w brytyjskim show-biznesie i od paru miesięcy coraz częściej gości w takich mediach jak The Sun, Mirror czy Daily Mail oraz bryluje na ściankach.

Ulubieniec Brytyjczyków nie przejmuje się hejtem. Wręcz przeciwnie – konsekwentnie idzie do przodu i co więcej, od siedmiu lat jest w szczęśliwym związku. Czy niebawem Tomasz Wania podbije również polskie salony?

Zobaczcie najbarwniejszą postać Big Brothera na Wyspach…

(więcej na następnej stronie)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here