Pielęgnowanie i utrzymanie związku nie jest proste. Nie ułatwiają tego codzienne problemy, gorsze nastroje partnerów, czy nowe znajomości, które potrafią przerodzić się w coś poważniejszego. Taka kolej rzeczy niekiedy doprowadza do zdrady, po której zwykle cholernie ciężko jest się pozbierać. Każdy jednak reaguje na niewierność inaczej. Jedni przyjmą ją z pokorą, inni odejdą od drugiej osoby, a jeszcze inni postanowią się zemścić. Tak było chociażby w tym przypadku.

Czasami wydawać by się mogło, że już nic nie jest w stanie stanąć na drodze dwojga zakochanych ludzi, którzy lada dzień przypieczętują swój związek sakramentalnym „tak”. Nic bardziej mylnego. Zdarza się bowiem, że do rozstania między narzeczonymi dochodzi na parę dni, a nawet na kilka godzin przed weselem. Tak właśnie się stało w przypadku Casey, która zaledwie na chwilę przed swoim ślubem w bardzo bolesny sposób dowiedziała się, że jej narzeczony, Alex, zdradzał ją z inną kobietą. Historia ta została opisana w popularnym serwisie Reddit.com.

To miał być najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Niestety, wszystko zmieniło się dosłownie w mgnieniu oka. Szybko okazało się, że to koniec wymarzonego związku i wszyscy będą świadkami tego hucznego rozstania – relacjonuje Casey

Na chwilę przed ślubem Casey otrzymała serię zrzutów ekranu na swoją skrzynkę mailową. Zrzutów, które zawierały wymianę wiadomości między Alexem, a inną kobietą oraz ich wspólne zdjęcia. Daty konwersacji były zarówno sprzed paru miesięcy, jak i sprzed ostatnich paru dni. Do obszernej wiadomości dołączone było krótkie podsumowanie o treści: “Ja bym za niego nie wyszła. A ty?”.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here