Temat sióstr Godlewskich powrócił. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego wykonania hymnu. Celebrytki z podniosłej chwili zrobiły show, a na słowa oburzonej ich zachowaniem Agnieszki Hyży odpowiedziały atakami personalnymi. Samonapędzającą się spiralę hejtu ze strony Godlewskich spróbowała powstrzymać ich siostra Magda. Trzecia ze znanego rodzeństwa kobieta skrytykowała publicznie zachowanie Esmeraldy.

Ostatnio znów zrobiło się głośno o siostrach Godlewskich. Celebrytki, które zasłynęły brakiem umiejętności wokalnych, postanowiły z okazji Dnia Niepodległości wykonać hymn Polski. Małgorzata i Esmeralda wywołały tym spory skandal i oburzenie Polaków, bowiem nie tylko śpiewały w skąpych stronach, poruszając się, ale również zmieniły słowa utworu. Wybryk Godlewskich oburzył nie tylko internautów, ale również osoby z mediów. Głośno powiedziała o tym między innymi Agnieszka Hyży, która stała się dla sióstr idealnym celem do ataków.

Hejt i fala krytyki, jaka spłynęła na siostry Godlewskie po opublikowaniu sprofanowanego hymnu zabolały je mniej niż słowa oburzonej Agnieszki Hyży. Dziennikarka w obszernym wpisie poruszyła tę kwestię, zwracając uwagę na to, że celebrytki tym razem przekroczyły pewną granicę.

Zobacz co na to trzecia z sióstr:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here