Małgorzata i Radosław Majdan nigdy nie ukrywali, że pragną mieć wspólne dziecko. Wszyscy myśleli, że para podzieliła się tym pragnieniem, by wzbudzić zainteresowanie mediów, jednak gdy kilka tygodni później byli widywani pod kliniką leczenia niepłodności, w sieci zawrzało.

Zobacz również: Małgorzata Rozenek w ciąży?!

Od tego momentu Gosia zaczęła ubierać się w same luźniejsze ubrania, a fani byli już niemal pewni, że coś jest na rzeczy, ale ani ona, ani jej mąż nie potwierdzili jeszcze radosnej nowiny. Gwiazda jedynie tajemniczo się uśmiecha się, a Radek mówi o marzeniu, które jest w trakcie realizacji.

Niedawno małżonkowie gościli w jednym z hoteli w Ustce, gdzie poprowadzili licytację podczas uroczystej kolacji charytatywnej.

O ile Perfekcyjna na swoich profilach w mediach społecznościowych opublikowała z tego wydarzenia zdjęcia, na których nie widać jej całej sylwetki, o tyle na fanpage’u hotelu pojawiły się już takie, gdzie niewątpliwie widać zaokrąglony brzuszek gwiazdy!

W komentarzach fani natychmiast zaczęli gratulować celebryckiej parze:

Patrząc na zdjęcia z charytatywnego eventu, faktycznie można podejrzewać u Małgosi tak upragnioną ciążę! Sami zobaczcie…

(więcej na następnej stronie)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here