W poprzednim odcinku Przemek zaskoczył swoją żonę swoim przebraniem Jednorożca podczas ich podróży poślubnej w Barcelonie. Przemek, który ma 30 lat w taki sposób zwiedzał Hiszpanie. W każdym kolejnym odcinku Przemek zawstydza wybrankę coraz bardziej, ale tym razem już mocno przegiął!

Trzeci sezon programu „ Ślub od pierwszego wejrzenia” zdecydowanie budzi spore emocje wśród widzów. Zwłaszcza jedna para jest na ciągłym celowniku fanów produkcji. A tą parą oczywiście jest Przemek i Martyna, którzy już od powiedzenia przysłowiowego „tak” się nie dogadują. O ile Przemek był zauroczony swoją wybranką i tego nie krył, to Martyna pokazywała dość dosadnie jak bardzo jej on nie odpowiada.

Podczas podróży poślubnej Martyna odważyła się powiedzieć Przemkowi o swoich uczuciach w stosunku do niego i wyznała mu, że jest przeciwieństwem osoby, jakiej szukała w tym programie. Przemek po usłyszeniu tak bolesnego wyznania zmienił swoje podejście do żony i zaczął na każdym kroku się wygłupiać, a przy okazji Martynę tym zawstydzać.

Przeczytaj co odwalił Przemek na kolejnej stronie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here