Jeszcze kilka lat temu miliardowe fortuny arabskich szejków i ich ekstrawagancki styl życia owiane były aurą tajemnicy. Rozwój mediów społecznościowych sprawił jednak, że nawet na Bliskim Wschodzie pojawili się „influencerzy”, którzy, dysponując ogromnymi majątkami swoich rodziców, chętnie chwalą się luksusami, w jakich żyją na co dzień.

Co jakiś czas przez sieć przechodzi „czystka”, narzucona przez religijne władze arabskich krajów, uznające takie epatowanie bogactwem za wulgarne i niezgodne z naukami islamu. Na miejsce starych „influencerów” szybko wskakują jednak nowi bogacze.

Jednym z nich jest zaledwie 16-letni Rashed Saif Belhasa, znany w sieci jako „Money Kicks”. Pochodzący z Dubaju nastolatek, którego konto na Instagramie śledzi już ponad 1,5 miliona ludzi z całego świata, zasłynął z ekstrawaganckiej kolekcji drogich butów. Teraz równie chętnie chwali się w sieci flotą luksusuowych samochodów, spotkaniami ze znanymi zachodnimi gwiazdami i swoimi ulubieńcami – tygrysami i lampartami.

Zobaczcie, jak żyje „najbogatszy nastolatek w Dubaju”. Nic, tylko pozazdrościć?

Zdjęcia na kolejnych stronach:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here