Nie od dziś wiadomo, że żony i narzeczone piłkarzy odgrywają ogromną rolę w życiu i wizerunku swoich partnerów. Mimo że często wytyka im się brak jakichkolwiek talentów i sukcesów, w ostatnich latach zyskują statusy światowych celebrytek.

Znani piłkarze niewątpliwie walczą o posiadanie u swego boku jak najpiękniejszej kobiety w roli życiowej partnerki. Nie inaczej jest w życiu Macieja Rybusa i jego ślicznej żony – Lany Rybus, którą sportowiec poślubił w marcu tego roku i z którą obecnie spodziewa się dziecka. Piękna Rosjanka musiała mieć w sobie „to coś”, ponieważ to właśnie ją postanowił niemal od razu poślubić. Nieco wcześniej rolę jego partnerki pełniła modelka Natalia Czubaj, która niestety nie miała tyle szczęścia i przez osiem lat nie doczekała się pierścionka.

Bogaci piłkarze uwielbiają rozpieszczać swoje ukochane drogimi podarunkami. Dowodem miłości Rybusa jest najnowszy prezent, czyli Porsche Panamera warte około 800 tysięcy złotych. Lana nie byłaby prawdziwą WAG, gdyby nie opublikowała prezentu na swoim instagramowym profilu:

Pierwsze zdjęcie w moim pięknym dziecku. Dziękuję ukochany za wszystko, co dzieje się w moim życiu – podpisała czule zdjęcie Rosjanka.

Ciekawe, jakim prezentem sportowiec obdaruje dzielną żonę po wydaniu na świat ich pierwszego wspólnego dziecka…

Zobacz zdjęcia żony z samochodem na kolejnej stronie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here