U Seleny Gomez w 2015 roku zdiagnozowano toczeń, chorobę autoimmunologiczną, z powodu której rok temu gwiazda przeszła przeszczep nerki. W czasie rekonwalescencji piosenkarka znów zbliżyła się do swojej pierwszej miłości, Justina Biebera, jednak po kilku miesiącach ich związek definitywnie się zakończył.

Niedługo po rozstaniu z Seleną, Justin związał się ze swoją przyjaciółką, Hailey Baldwin. Piosenkarz oświadczył się modelce, a niektóre źródła donoszą nawet, że para jest już po ślubie.

Kilka dni temu media obiegła wiadomość, że Selena Gomez była w ostatnich tygodniach hospitalizowana dwukrotnie. Przyczyną tego miały być ataki paniki i stanów lękowych, kiedy okazało się, że wyniki badań gwiazdy po przeszczepie nie są najlepsze. Obawa o zdrowie doprowadziła piosenkarkę do załamania nerwowego, które skończyło się nawet wyrwaniem kroplówki podczas pobytu w szpitalu:

Selena Gomez w szpitalu psychiatrycznym. Lekarze oceniają jej stan jako bardzo ciężki!

Choć oficjalnie, to problemy zdrowotne są przyczyną jej załamania, media spekulują, że nowy związek Justina również przyczynił się do pogorszenia stanu Seleny.

Nie może patrzeć na ich wspólne zdjęcia. Kończy się to dla niej traumą

– twierdzi źródło z otoczenia gwiazdy.

Fani Gomez natychmiast zaczęli komentować instagramowe posty Hailey, obwiniając ją o załamanie wokalistki:

Selena trafiła do szpitala przez ciebie. Wstydź się! Wszystko przez to, że chcesz pieniędzy Justina

Jeśli ona umrze, to będzie twoja wina. Jesteś z siebie zadowolona?

Podobne komentarze pojawiły się również na profilu Biebera.

Wszystkie te problemy to przez ciebie. Pier**l się Justin

Kiedy ty świetnie bawisz się z dziewczyną, która nigdy nie będzie kochać się tak, jak Selena, ona cierpi samotnie w szpitalu

– pisali.

Myślicie, że problemy Seleny wpłyną na związek Justina i Hailey?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here