29 września, w centrum Warszawy, Anna Mucha rozpoczęła poszukiwania kierowcy, który, jak wynika z jej relacji, próbował przejechać ją i jej partnera, gdy ci udzielali pierwszej pomocy mężczyźnie poszkodowanemu w wypadku. Co więcej, napastnik miał użyć wobec aktorki siły, a jej męża zaatakować gazem łzawiącym.

Dla tych, którzy nie są wtajemniczeni w całą sprawę, na początku przypominamy:

Anna Mucha zaatakowana w centrum Warszawy: „Groził mi, uderzył mnie”! Napastnik odpowiada… (FOTO)

Teraz agresywny kierowca postanowił wykorzystać „medialny szum wokół swojej osoby”, by zachęcić internautów do wpłacania pieniędzy na rzecz… Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach:

Szanowni Państwo, korzystając z chwilowego szumu medialnego wokół mojej osoby chciałbym wykorzystać to w celu zachęcenia Was do wpłacenia PLN na Fundacje Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, którzy zginęli na służbie wypełniając słowa przysięgi wg. której ślubowali „strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia”. Numer konta fundacji: PKO BP VI o/Warszawa 74 1020 1068 0000 1802 0059 9167 #taannamucha zapamiętaj ten numer konta bo na niego wpłacisz 50 000 PLN po przegranej sprawie

Póki co, Anna Mucha nie skomentowała powyższego postu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here