Ilona Łepkowska, znana pisarka i scenarzystka, jest jedną z najbardziej kłótliwych postaci polskiego show biznesu. Dogryzała już Kożuchowskiej, Kuszewskiemu, Jemiołowi, a także Natalii Siwiec, o której stwierdziła, że „to jest nikt”. Tym razem Łepkowska pod ostrzał wzięła Małgorzatę Rozenek.

W swoim najnowszym felietonie pisarka wręcz zmasakrowała celebrytkę:

Przypuszczałam, że będzie źle. Jednak okazało się, że jest jeszcze gorzej – w tej cytrynie nie ma już ani kropelki. O jakiej cytrynie mowa? Ano o tej nazywającej się Małgorzata Rozenek. TVN i TVN Style postanowiły wycisnąć z niej cały sok i się im udało. Już kiedy zobaczyłam zwiastun nowego programu „Poczuj się jak Małgosia Rozenek” lekko mną wstrząsnęło. Co to, kurczę, za tytuł? Matka dwóch synów, trzeci raz zamężna i Małgosia? I dlaczego ktokolwiek ma być jak ta celebrytka? Z jakiego powodu ma być ona wzorem dla „zwykłej kobiety”? Drogie panie, które zgłaszacie się do tego programu – przestańcie marzyć! I mieć nadzieję, że będziecie jak Małgosia Rozenek, bo nie ma i nie będzie drugiej osoby mającej takie parcie na szkło? Kobiety, która jest nie do poznania, jeśli porówna się jej zdjęcia sprzed 10 lat i dzisiejsze. Która w każdym centymetrze swojego ciała jest produktem medialnym.

Dostało się nie tylko Gosi, ale również programowi, który prowadzi. Według Łepkowskiej program jest nudny, a głównym tego powodem jest postać prowadzącej.

(czytaj dalej na następnej stronie)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here