Czasami znamy człowieka od bardzo dawna, ale tak naprawdę nie wiemy, kim jest. Choć wydaje nam się, że jest zupełnie inaczej, to tylko pozory… Z pewnością właśnie tak mogą powiedzieć bliscy i znajomi Norberta B. Wszystko wskazuje na to, że jest on jednym ze sprawców gwałtu w Miłoszycach. To między innymi za niego w więzieniu 18 lat spędził Tomasz Komenda.

Tamtej nocy miał pilnować bezpieczeństwa

40 letni dziś Norbert B. doskonale ukrywał się przez ponad 21 lat. W 1996 roku w noc, w którą Małgosia bawiła się na zabawie sylwestrowej w dyskotece Alcatraz w Miłoszycach, był ochroniarzem. Jednak zamiast pilnować i dbać o bezpieczeństwo uczestników imprezy, on przyczynił się do śmierci jednego z nich. Według prokuratury to właśnie on jest sprawcą brutalnego gwałtu i śmierci 15-latki.

Zostawił ślady DNA

Wszystko wskazuje na to, że to Norbert B. wraz z Ireneuszem M., który został schwytany już wcześniej i jeszcze jednym nieznanym sprawcą, najpierw zgwałcili, a później pozostawili Małgosię na dużym mrozie, na pewną śmierć. Co prawda, sprawcy zostawili ślady swojego DNA na miejscu zbrodni, ale wówczas nie było możliwe wykorzystanie ich jako dowodów w sprawie.

Więcej informacji na kolejnej stronie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here