Niczego nie pamiętam, nie panowałam nad tym – tłumaczy się Oliwia P. w wieku 24 lata, znana w sieci instagramerka, którą mąż Mariusz P. (40 l.) oskarża o znęcanie się nad córką Nelą. Do sieci trafiły szokujące nagrania, na których słychać krzyki, płacz i pastwienie się nad dzieckiem. „Zdechnij szmato, umrzyj w cierpieniach. Jeb…, kur…, śmieciu”.

Oliwia P. i Mariusz P. poznali się na portalu randkowym, gdzie dziewczyny szukają bogatych partnerów. Pobrali się po kilku miesiącach znajomości w tajemnicy przed rodziną.

„Mówił, że jest biznesmenem, że musi mieć kobietę na poziomie i każdej zapewnia bezpieczeństwo. Dopytywał, co bym chciała robić, jaką firmę mógłby mi otworzyć, obiecywał, że we wszystkim mi pomoże, że na biznesach się zna i umie robić pieniądze. Widział we mnie potencjał. Bardzo mnie komplementował. Mówił, że jestem inteligentną dziewczyną. Stworzył obraz mężczyzny, o którego warto zabiegać” – mówi Oliwia P. w programie TVN „Uwaga”.

Dziewczyna nie kryła, że choruje na bulimię – powiedziała o tym swojemu przyszłemu mężowi już na pierwszym spotkaniu. Obiecał, że pomoże jej przejść przez chorobę i da wsparcie. Nie chciał, by… korzystała z pomocy psychiatry.

Ciąg dalszy historii na kolejnej stronie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here