Póki co, zakończenia konfliktu pomiędzy Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek-Majdan próżno szukać. Co więcej, wojna pomiędzy dziennikarką a celebrytką wręcz przybiera na sile. Oprócz Joanny Krupy i Magdy Gessler, teraz do teamu przyznającemu rację Kindze dołączył również Michał Piróg. Z kolei za Gosią opowiedzieli się, o ile polubienie postu można tak nazwać, m.in. Ewa Minge, Radek Majdan (oczywiście) i uwaga… Hanna Lis!

Mimo iż Rozenek zapewniła, że nie będzie dalej komentować całej sprawy, dziś rano najwidoczniej zmieniła zdanie i opublikowała na swoim instagramowym stories kilka screenów o Rusin i jej firmie kosmetycznej. Jeden z nich zatytułowała: 5 najgłupszych wypowiedzi Kingi Rusin, co znów rozzłościło dziennikarkę i sprowokowało do kolejnej kontry:

I znowu muszę się bronić! Rozenek 2 dni myślała i zaatakowała po raz trzeci mnie, moje kosmetyki Pat&Rub i uwaga! zarzuciła mi, że walczę z kobietami! Zrobiła to filmikami które zaraz usunęła – pewnie ze wstydu.

Poza wymienianiem sukcesów swojej firmy, Kinga Rusin nazwała Małgorzatę (?)… kobietą polującą na cudzych mężów. Czyżby miała na myśli sprawę sprzed lat, gdy Rozenek próbowała uwieść męża jej najlepszej przyjaciółki, Piotra Kraśkę? A może mówi o innej, byłej już przyjaciółce, która była świadkową na jej ślubie?

Jeżeli chodzi o tekst, że walczę z kobietami – to TAK, walczę z kobietami nieuczciwymi, atakującymi mnie hipokrytkami sprzedającymi wartości za kasę, kobietami usiłującymi mnie okraść (jak w przypadku moich kosmetyków kilka lat temu, 2 procesy już wygrane, pozostałe w toku) oraz…polującymi na cudzych mężów – brzmi znajomo?

Czekacie na kolejną odpowiedź Gosi? Bo my z niecierpliwością.

Tymczasem cały, nowy wpis Kingi znajdziecie na następnej stronie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here