Uczestnicy rozmaitych programów telewizyjnych, zwykle po zakończeniu emisji nagranych odcinków znikają z show biznesu. Zdarzają się jednak wyjątki, kiedy osoby wylansowane przez stację, cały czas starają się podtrzymać zainteresowanie zgromadzonych odbiorców, m.in. nagrywając vlogi, relacjonując przebieg operacji plastycznych, bądź biorąc udział w innych, często żenujących produkcjach.

Agata Szostek była jedną z najcieplej przyjętych uczestniczek pierwszej edycji programu Projekt Lady. Od samego początku zaskarbiła sobie sympatię widzów. Niestety, nie udało jej się wygrać i odpadła tuż przed finałem.

Agata w przeciwieństwie do koleżanki z programu, Kasi Fik, która po zakończeniu drugiego sezonu Projektu Lady wzięła udział w… Warsaw Shore, postanowiła zawalczyć o popularność nagrywając bardziej „ambitne treści”, które jednocześnie zaspokoją ciekawość jej fanów.

W piątek do sieci trafił pierwszy odcinek vloga Szostek, w którym zdradziła kulisy powstawania programu. Uczestniczka wyznała, że program był wyreżyserowany..

Czytaj dalej na następnej stronie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here