Można nazwać to włoskim royal wedding?

Włoska szafiarka i bizneswoman Chiara Ferragni wyszła za mąż za rapera Fedeza. Uroczystość obyła się w Noto na Sycylii, a para wyprawiła naprawdę huczne przyjęcie. Goście na wyspę przylecieli samolotem linii Alitalia i podobno już na pokładzie zaczęli świętowanie. Ślub już został okrzyknięty przez zagraniczne media włoskim royal wedding. To się nazywa wesele na bogato.

Pierwsza suknia, którą Chiara zaprezentowała na obiedzie przedślubnym, to oryginalna, bogato zdobiona kreacja od Prady. Na oficjalnej części ceremonii szafiarka zadała szyku w prostej sukni z koronkowymi ornamentacjami i długim, tiulowym welonem. W kreacji od Diora, zaprojektowanej przez Marię Grazię Chiurę, wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Trzecia suknia to barokowa stylizacja również z domu mody Dior. Chiara całe wydarzenie relacjonowała na Instagramie. Jak przystało na jedną z najpotężniejszych influencerek, na tę szczególną okazję przygotowała nawet specjalny hasztag #TheFerragnez, pod którym możemy zobaczyć wszystkie posty dotyczące ślubu.

Pod koniec marca Chiara urodziła synka. Jego fotografiami chętnie dzieli się na swoim profilu. Jej ślub poprzedził huczny wieczór panieński, który nie odbył się bez medialnego skandalu. Gratulujemy! W której sukni Chiara wyglądała najlepiej?

Zdjęcia sukni i ślubu na kolejnej stronie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here