Kristina Pimenova pochodząca z Rosji robi karierę w świecie mody odkąd ukończyła czwarty rok życia. Dziewczynka o unikatowej urodzie brała udział w kampaniach reklamowych dla najbardziej luksusowych domów mody: Prady, Valentino i Dolce & Gabbana. Momentalnie okrzyknięto ją „najpiękniejszą dziewczynką świata”.

Za sukcesami Kristiny stoi oczywiście jej matka, która także próbowała kiedyś sił w modelingu. Gdy jej własna kariera nie wyszła, zaczęła promować córkę, której zdjęcia wrzucała na portale społecznościowe. Wzbudziła tym wiele kontrowersji – pojawiły się zarzuty, że naraża dziecko na zainteresowanie pedofilów. Glikerija Pimenova nie przejmowała się jednak krytyką i gdy Kristina miała 10 lat, załatwiła jej kontrakt z amerykańską agencją LA Models. Ambitna matka-menedżerka przeprowadziła się nawet z córką do Stanów Zjednoczonych.

Dziś młoda modelka ma 12 lat i ponad dwa miliony fanów na Instagramie, posiada wzrost 146 cm. Jej kariera nie zatrzymuje się ani na moment. Ostatnio wzięła udział w kampanii Ralpha Laurena.

Wyrośnie na równie piękną kobietę?

Na następnych stronach zobaczyć możecie zdjęcia „najpiękniejszej dziewczynki świata”:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here