Anna Mucha to jedna z tych gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Aktorka od jakiegoś czasu przebywa na wakacjach i chętnie dzieli się ze swoimi fanami relacją z wypoczynku.

Na niedawno opublikowanym przez gwiazdę serialu M jak Miłość zdjęciu, nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie opis… Mucha wyznała, że sukienkę, którą miała na sobie pożyczyła od… sześcioletniej córki! Większość fanów była zachwycona i natychmiast zasypali ją komplementami:

„Ślicznie” „Ania wyglądasz bosko” „Piękna, naturalna” „Bardzo schudłaś Aniu” „Super” „Też bym tak chciała” „zmarszczki? Urocze!” „AniU nie zmieniaj się i nie pompuj, bo wyglądasz pięknie”

Nie zabrakło jednak i negatywnych komentarzy:

„Co to ma być, jaka sukienka od 6-latki, Ty się dobrze czujesz Mucha?!” „Cóż za durne czasy, że ludzie zachwycają się czyimś zdjęciem bez makijażu, jakby to było coś nienormalnego” Najważniejsze pytanie czy tyłek zakrywa?” „Bardzo mizernie Pani wygląda. Skóra i kość. Czy to naprawdę tak ładnie?! Moim zdaniem nie ma się czym chwalić, niestety.

Były nawet osoby, które stwierdziły, że poprzez takie zachowania, Anna propaguje niezdrowy styl życia prowadzący do wychudzenia i anoreksji:

(czytaj dalej na następnej stronie)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here