Niedawno burzę w sieci wywołało nagranie z pokładu samolotu linii Wizz Air na trasie Warszawa-Londyn. Jego bohaterką jest Polka, która postanowiła załatwić swoją potrzebę fizjologiczną w korytarzu pod drzwiami kabiny pilotów.

Na nagraniu widać, jak kobieta kuca w korytarzu, wokół niej rośnie kałuża moczu, a ona rozmawia z kimś przez telefon. Po polsku pyta się rozmówcy co ma zrobić, bo „sika w samolocie” i wyjaśnia, że chciała skorzystać z toalety, ale „jej nie pozwolili” oraz, że wezwali do niej policję. W międzyczasie kłóci się po angielsku z załogą samolotu.

Słychać również głos spoza kadru, prawdopodobnie stewardesy, która zwraca się do pasażerki z pytaniem, czemu to zrobiła i czy wie, że jest to obrzydliwe. Polka powtarza, że pytała czy może skorzystać z toalety, ale jej odmówiono.

Film trafił na stronę główną portalu Wykop.pl, a użytkownicy zostawili pod nim setki komentarzy. Opinie internautów były mocno podzielone. Jedni oburzeni zachowaniem pasażerki sugerowali, że najprawdopodobniej była pijana, ale pojawiły się również głosy, że linie lotnicze także nie są bez winy, bo wydłużają procedury startowe i nie otwierają wszystkich toalet podczas lotu.

Fakt.pl poprosił o komentarz przedstawicieli linii Wizz Air. Ich odpowiedź znajdziecie na następnej stronie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here