Odkąd Justyna Żyła, żona polskiego skoczka narciarskiego Piotra Żyły, wyjawiła, że ten ją zdradza, postanowiła udowodnić niewiernemu mężowi, że świetnie poradzi sobie bez niego.

Najpierw kobieta przyjęła taktykę cierpiącej i zranionej żony, więc w dramatycznych i łzawych wpisach na Instagramie, które swoją drogą po kilku godzinach znikały, ze szczegółami opisywała problemy w małżeństwie. Jakiś czas później, Justyna już jako wyzwolona singielka, chciała pokazać Piotrowi co stracił i rozebrała się w Playboyu. Niestety, sesja w rozkładówce przyniosła odwrotny od zamierzonego efekt i fani nie pozostawili na Żyle suchej nitki, sugerując, że jest zdesperowana i działa na niekorzyść dzieci.

Jak się okazuje, to nie koniec publicznego prania brudów. Tym razem Justyna postanowiła zrobić Piotrowi „prezent” z okazji Dnia Ojca i zamieściła krótką wideo relację, jak jej mąż… pakuje swoje trofea. Na nagraniu widać Piotra Żyłę i prawdopodobnie jego mamę i choć ciężko wychwycić słowa, da się wyczuć napiętą atmosferę.

Czy myślicie, że może być coś bardziej żenującego od relacjonowania wyprowadzki męża otagowanej #PAKOWANKO?

Screen’y z nagrania znajdziecie na następnej stronie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here